Pagreitinkit darbus su Bobcat

bobcat-nuoma

Norint pagreitinti įvairius statybos bei kitus darbus, įprastai yra nuomojama technika. Dažniausiai žmonės renkasi Bobcat nuomą, nes su šia technika galima atlikti be galo daug darbų. Šio mini krautuvo nuomos paslaugas teikia privatūs fiziniais asmenys arba techniką nuomojančios specializuotos įmonės. Šios technikos savybės iš ties stebina daugelį – šiuo krautuvu galima atlikti visus darbus, kurie susiję su kasyba, kelių tiesimu, žvyro bei žemių vežimu ir t.t. Taip pat šią techniką dažnai naudoja ir griovimo bendrovės. Jos turi specialią įrangą, kuri prijungiama prie šios technikos. Kalbant apie panaudojimo galimybes, sunku būtų jas visas aprašyti, tačiau žemiau pateikiame pagrindines.

Bobcat Nuoma, gal visai verta ?

  • Bobcat nuoma naudojamasi tais atvejais, kai norima iškasti griovius, duobes, drenažo linijas ir t.t. Su šia technika darbai vyksta daug sparčiau. Pavyzdžiui, norint iškasti kelių metrų ilgio griovį, jūs ko gero užtruksite ne vieną ir ne dvi dienas, tuo labiau, kad daug kas priklauso nuo gylio. Šis mini krautuvas kelių metrų ilgio griovį gali iškasti vos per kelias valandas ar net greičiau. Dėl saugumo kartais žmonės renkasi būtent šią techniką – ji viską iškasa tinkamai, jog paskui grioviuose ar duobėse dirbantys žmonės nebūtų užversti tomis pačiomis žemėmis. Tokiu būdu išvengiama ir nelaimių.
  • Vandentiekio bei kanalizacijos įvedimui ko gero kitos išeities kaip Bobcat nuoma ko gero nėra. Ypač jeigu norima viską atlikti kuo greičiau. Vedant kanalizaciją, tenka kasti gilius griovius, kuriuose paskui įleidžiami vamzdžiai. Grioviai turi būti gana gilūs, nes jeigu ateis žiema, vamzdynai tiesiog užšals. Tas pats taikoma vedant vandenį nuo šulinio iki namų. Grioviai turi būti kasami tolygiai arba darant nuolydį. Nuolydis daromas kanalizacijos vedimo metu.
  • Šio mini krautuvo naudojimas drenažo vamzdžių tiesimui, tvenkinių kasimui ar kažkokių kitų duobių kasimui yra neišvengiamas. Dažniausiai kur grioviai ir duobės turi būti gilūs bei platūs, žemes tenka sklaidyti kuo labiau, todėl rankomis tai padaryti galima per labai ilgą laiką. Bobcat nuoma pasinaudoję žmonės gali tai padaryti per itin trumpą laiką.
  • Akmenų, kelmų bei kitų žemėje esančių sunkių objektų iškasimui ir iškėlimui ši technika naudojama nuolatos, nes fiziškai kai kurių akmenų pakelti paprastas žmogus negali. Jeigu jūs norite iš savo kiemo pašalinti kažkokį kelmą ar didžiulį akmenį, tai neabejotinai turėtumėte nuomotis minėtą mini keltuvą.
  • Griovimo srityje Bobcat keltuvui yra naudojami speciali priedai. Kompresijos prijungimo metu, yra naudojamas itin didelio galingumo automatinis kaltas, kuris gali skaldyti ne tik plytas, akmenis, bet ir sukietėjusį gruntą ar kitas kietas medžiagas.

Tiesiog, šios technikos naudojimas nėra toks brangus – nuomos kaina dažniausiai aptariama pagal valandinį įkainį, tad jūs bet kokiu atveju sutaupytumėte daug pinigų, nes nereikėtų samdyti daug žmonių darbų atlikimui.